FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy     GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Nie 16:15, 23 Kwi 2006    Temat postu: Legia - Zaglebie Lublin

Legia - Zagłębie Lubin 1:0
22.04.2006, godz.: 23:00:00

Legia Warszawa po dramatycznym meczu pokonała Zagłębie Lubin 1:0 (0:0). Jedyną bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 62 minucie spotkania Roger Guerreiro. Chwilę wcześniej wspaniałą akcją popisał się Sebastian Szałachowski, podał z linii końcowej na 5 metr do Rogera, a ten strzelił w długi róg nie do obrony.
10 minut przed zdobyciem bramki za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał Moussa Ouattara. Legia grając w osłabieniu potrafiła strzelić jedną bramkę, która zapewniła zwycięstwo naszej drużynie. Ostatnie kilkanaście minut gry to prawdziwe oblężenie bramki Łukasza Fabiańskiego. Mimo doliczonych 4 minut gry Zagłębie nie zdołało doprowadzić do remisu.
Legia ma już 7 punktów przewagi nad drugą w tabeli Wisłą Kraków - do zakończenia rozgrywek pozostały 4 kolejki...

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

Bramka: 62' Roger Guerreiro.

Żółte kartki: Moussa Ouattara (dwie), Łukasz Surma; Andrzej Szczypkowski, Maciej Iwański.

Czerwona kartka: Moussa Ouattara (za drugą żółtą).

Legia Warszawa zagrała w następującym składzie:
Fabiański - Szala, Choto, Ouattara, Roger - Bronowicki, Surma, Burkhardt (52' Vuković), Kiełbowicz - Włodarczyk (55' Klatt), Szałachowski (66' Rzeźniczak).

AndroidC16

Posty: 176

Skąd: NML

PostWysłany: Nie 17:38, 23 Kwi 2006    Temat postu:

vs

Legia Warszawa wygrywa kolejny mecz i umacnia sie na fotelu lidera. Tym razem pokonala Zaglebie Lublin 1-0 zwycieska bramke zdobyl Roger w 62minucie.

PostWysłany: Pon 15:57, 24 Kwi 2006    Temat postu:

wow Very Happy ilość Kibiców Legi mnie pozytywnie przeraża !! Very Happy toć w żylecie <czyli duuużum młynie jak mnie An uczył Wink > jest chyba więcej ludu niż w całym NML Laughing a ile średnio Kibiców przychodzi na mecze Legi ?? < mam na myśli Tych którzy dopingują a nie piknikują Wink >

AndroidC16

Posty: 176

Skąd: NML

PostWysłany: Pon 18:34, 24 Kwi 2006    Temat postu:

Lina na Legii spiewa caly stadion moze z malymi wyjatkami ( sektor Vipow ) a ilosc zalezy od meczu (: